60 BİN TL Kredi Veren Bankalar 2020

Hayatımızda aniden karşımıza çıkan ihtiyaçlarımızı giderebilmek için bankaların bize sunduğu çeşitli kredi olanaklarından faydalanabiliriz. Bu kapsamda 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak da borcumuzu uzun vadede ödeme planına yayarak, borç yükümüzü de hafifletiriz. Biz bu yazımızda 60 bin TL kredi veren bankalar 2019 yılında hangileri konusunu ele alacağız ve bankaların en avantajlı şekilde verdikleri kredileri inceleyeceğiz. Eğer siz de sağlık, eğitim, borç, tadilat gibi durumlar karşısında 60 bin TL nakde sıkıştıysanız o halde ele alacağımız bankalara anında başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bu ihtiyacınızı en hızlı şekilde giderebilirsiniz.

60 BİN TL TUTARINDA KREDİ KULLANMAK

Eğer ihtiyacınız olan 60 bin TL tutarındaki krediyi kullanmak istiyorsanız öncelikle bilmeniz gereken husus bankaların genellikle 50 bin TL ve üzeri kredi tutarları için başvuruları doğrudan şubelerden kabul ettiğidir. Birçok banka bu şekilde başvuru alıyor olmasına karşın kimileri ise online başvuru imkanı vermektedir. Bu nedenle yazımızda ele alacağımız bankaların web sitelerini ziyaret ederek başvuru kanalları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

VAKIFBANK: Türkiye’nin köklü bankalarından birisi olan Vakıfbank’tan 60 bin TL kredi veren bankalar 2019 yılına ait kredi kullanabilirsiniz. Banka bu kredi için %1.29 faiz oranı uygulamakta ve 48 aya kadar da vadelendirme imkanı sunmaktadır. Genel olarak esnek ödeme seçenekleri ile adından sıkça söz ettiren Vakıfbank’ın bu imkanlarından faydalanarak ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kampanya dahilinde Vakıfbank’tan alacağınız 60 bin TL tutarındaki 48 ay vadeli ihtiyaç kredisine %1.29 faiz oranı uygulanması durumunda bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 1.780,61 TL olacaktır. (Bu bilgiler bankanın sunmuş olduğu Sonbahar Kredisi adlı kampanyaya aittir.)

İŞ BANKASI: Türkiye’nin en büyük bankası Türkiye İş Bankası’ndan da 60 bin tl kredi çekmek mümkündür. Krediyi kullanmak isteyenler bankanın 48 ay vade imkanlarından ve %1.29 gibi avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirler. Bankadan bu tutarda krediyi 48 ay vade ve %1.29 faiz oranı ile almanız durumunda aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 1.780,61 TL olarak gerçekleşecektir. Başvurular hem resmi web sitesinden hem de şubelerden gerçekleştirilebilmektedir.