Akbank Evlilik Kredisi Başvurusu 2020

Yaz ayları demek evlilik ayları demek. Birçok kişinin hayat arkadaşı ile yollarını birleştirecekleri bu aylarda, etraftan düğün sesleri eksik olmaz. Evlilik haliyle yapılan tüm etkinlik hadiselerine çevremizde sürekli tanık oluruz. Bu etkinlikler haliyle belirli bir masraf neticesinde ortaya çıkar. Çoğu evlenecek çift için bu masraflar aile tarafından karşılanıyor olsa da, bazı kimseler için bu ihtiyaçların karşılanması çok güç olabilmekte. Bu nedenle de evlilik hayallerini erteleyenler, bir yazı daha devirmek zorunda kalmaktadır. Akbank ise bu duruma dur demek ve evlenmek isteyen çiftleri kavuşturmak adına Akbank evlilik kredisi başvurusu 2019 ile gündeme geliyor.

AKBANK’TAN EVLENDİREN KREDİ KAMPANYASI!

Türkiye’nin köklü özel bankalarından birisi olan Akbank, evlenmek isteyen çiftlerin hayallerini daha fazla ertelemesine izin vermiyor. Bunun için de hem çok özel faiz oranlarını hem de özel ödeme planlarını evlenmek isteyen çiftlere sunuyor. Evlilik kredisi sağlayarak evlenecek çiftlere finansman desteği sunan Akbank’ın evlilik kredisi kampanyası fırsatlarından geç kalmadan sizde yararlanabilirsiniz. Krediye dair detayları yazımızın devamında işleyeceğiz.

AKBANK EVLİLİK KREDİSİ DETAYLARI

-Akbank, evlenecek çiftlere özel hazırladığı evlilik kredisi kampanyasında %1.19’dan başlayan ve müşteri nezdinde kredi notuna, vade süresine ve kredi tutarına bağlı olarak değişiklik gösteren faiz oranları uygulamaktadır.

-Banka kampanya kapsamında verdiği krediyi 36 aya kadar vadelendirebilmektedir ve döneme bağlı olarak 3 ay erteleme imkanı da sunulabilmektedir.

-Kampanya kapsamında bankadan 10 bin TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir. Hem şubelerden hem de diğer başvuru kanallarından talep edilebilecek maksimum kredi tutarı bu kadardır.

-Evlilik kredisi kampanyası dahilinde ortaya konulan prosedürler bankanın bireysel ihtiyaç kredisi prosedürleri ile paralellik göstermekte olup, kredilendirmede tahsis ücreti ve sigorta aynı şekilde uygulanır.

Kampanyaya Başvurular:

Hemen şimdi evlilik hayallerini gerçekleştirmek için akbank evlilik kredisi kampanyası 2019 faydalanmak isteyenler en yakın Akbank şubesine giderek gelir belgesi, T.C. kimlik belgesi ve ikametgah belgesi ibraz etmek suretiyle başvurularını bireysel olarak gerçekleştirebilirler.

Ayrıca bankanın mobil bankacılık şubesi olan Akbank Direkt ve bankanın resmi web sitesi üzerinden de ilgili kredi kampanyasına anında başvuru yapabilmek mümkündür.