Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Bireysel ya da kurumsal tüketiciler kredi kartı konusunda birtakım seçeneklerle karşılaşmaktadır. Yani aynı gün içinde kredi kartı almak isteyenler anında kredi kartı veren bankalar üzerinden işlem yapmaktadır. Ülkemizde 60 milyondan fazla kredi kartı kullanıcısı bulunduğu için bankalar da bu durumun farkında olarak müşterilerine özel kampanyalar hazırlayabilir. Fakat hızlı kredi kartı veren bankalar genelde birkaç kriter üzerinden işlem yapar. Eğer kredi skorunuz yüksek ise başvuru yaptığınız gün içinde onay alınır ve 5 iş gününde kredi kartınız adresinize ulaşır. Kredi skoru düşük olan tüketicilerde ise durum biraz daha farklıdır.

Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

Son derece yaygın bir kullanım alanına sahip olan kredi kartı ülkemizde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Bankalar çoğu zaman anında kredi kartı verirken belirlenen limitlerde hizmet sunmayı sürdürmüştür. Ancak bilinçsiz kredi kartı kullanımları sayesinde pek çok tüketici kara listeye girmiş ve artık bankalardan hizmet alamaz duruma gelmiştir. Yine de anında kredi kartı veren bankalar merak edilerek başvurular yapılmakta ve bankalardan hizmet talep edilmektedir. O halde hemen kredi kartı veren bankalar listesi;

  • İNG Bank
  • Vakıfbank
  • Denizbank
  • Akbank
  • Garanti BBVA
  • Ziraat Bankası olarak sıralanmaktadır.

İNG Bonus Kredi Kartı

İNG Bank en hızlı kredi kartı veren bankalar listesinde ilk sırada yer almaktadır. Kredi puanı yüksek olan ve İNG müşterisi olan tüketiciler aynı gün içinde bu karta sahip olabilmektedir.

Vakıfbank Kredi Kartı

Kamu bankalarından olan Vakıfbank da anında kredi kartı sunan bankalar listesindedir. Düşük faizli kredi seçenekleriyle dikkat çeken bu banka kendi müşterilerine özel imkanlar da sunmaya devam ediyor.

Denizbank Kredi Kartı

Anında kredi kartı veren bankalar 2020 yılı için Denizbank Bonus kart da tercih edilmektedir. Dijital bankacılık konusunda son zamanların en iyi hizmetini sunan Denizbank ile avantajlı bonus kart başvurusu yapmanız yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı

Anında onaylı kredi kartı almak için Ziraat Bankasını da tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda düşük faiz oranlı kredileriyle gündeme gelen Ziraat Bankasına alternatif olarak Akbank ya da Garanti BBVA’yı da tercih edebilirsiniz.