Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu 2020

Tüketim kültürünün artık ayrılmaz bir parçası haline gelen kredi kartı, hem hayatımızı kolay kılan hem de hızlandıran bir unsurdur. Bankaların sağladıkları kredi kartları aracılığı ile anlık harcamalarımızda ödememizi banka aracılığıyla yapar sonra da bankaya olan bu borcumuzu belirli bir periyod içerisinde geri öderiz. Hem taksitli harcama yaparak borç ödeme süremizi yayabilir hem de varsa kredi kartının sağladığı kampanyalardan yararlanarak harcamalarımızı avantajlı bir hale getirebiliriz. Bu anlamda ele aldığımız üzere kredi kartı kullanmak hem çok avantajlı olabiliyor hem de hızlı işlem imkanı veriyor. Biz bu yazımızda tüketiciler için çok iyi olduğunu düşündüğümüz bir kredi kartı alternatifini  değerlendireceğiz ve Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu 2019 yılında nasıl yapılır konusuna açıklık getireceğiz.

FİBABANKA BONUS KREDİ KARTLARI İLE ALIŞVERİŞ ÇOK KEYİFLİ

Bankacılık sektörümüzün yeni isimlerinden birisi olarak yükseliş sürecini sürdüren Fibabanka, kredi kartları ile tüketicilerin gönlünü kazanmış durumda. Banka çok özel imkanlar sunan kredi kartlarının Bonus özelliği ile her alışverişte büyük olanaklar sunuyor. Hem taksitli alışveriş hem de bonus puan toplama özelliği ile Fibabanka kredi kartlarını kullananlar alışverişlerini avantajlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Kendi içinde 4 farklı kredi kartı grubu bulunan Fibabanka’nın kartları;

-Fibabanka Bonus Klasik

-Fibabanka Bonus Gold

-Fibabanka Bonus Platinum

-Fibabanka Kredi Kartı

olarak sıralanıyor. Klasik, Gold ve Platinum kredi kartları tercih edilen ve uygun görülen limit seviyesine göre tanımlanırken benzer özellikler ve standart yıllık aidat özellikleri taşıyorlar. Bu kartlarla anlaşmalı iş yerlerinden yapılan alışverişlerde bonus puan kazanarak bir sonraki alışverişinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Fibabanka’nın standar kredi kartı ürünü ise size taksitli alışveriş ve hızlı ödeme olanağı sunuyor ve üstelik bir aidat ödemeniz gerekmiyor!

BAŞVURULAR

Eğer siz de fibabanka kredi kartı başvurusu yaparak Bonus dünyasının avantajlarından Fibabanka aracılığıyla faydalanmak istiyorsanız o halde hemen size en yakın Fibabank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca fibabanka kredi kartı başvurusu bankanın resmi web sitesi üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. Hemen şimdi bankanın web sitesini ziyaret ederek “KREDİ KARTI” sekmesinden “BAŞVUR” butonuna tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.