ihtiyaç Kredisi | En uygun krediler – 10.000 TL ihtiyaç kredisi

Garanti Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Ortaya çıkan türlü ihtiyaçlar tüketicilerin belirli bir maddi masrafın altına girmesini gerektirir. Bu gibi durumlarda tüketiciler kendi gelirleri ile karşılayamadıkları harcamalar ve ödemeler için ise bankaların yolunu tutarlar. Bankalar, sahip oldukları finansal kaynakları kredilendirmeler ile tüketicilere tahsis ederler.

Son dönemlerde bankacılık sektöründe artan banka sayısı, güncel BDDK uygulamaları ve tüketicilerin kredilerden kaçınması nedeniyle sık sık kredilendirme kampanyaları ile karşılaşmaktayız. Müşteri portföyünü korumak ve genişletmek isteyen bankaların bu kampanyaları kimi zaman biz tüketiciler için çok avantajlı olabilmektedir. İşte biz bu yazımızda bu anlamda oldukça avantajlı bulduğumuz garanti bankası 3 ay ertelemeli kredi başvurusu hakkında bilgileri sizinle paylaşacağız.

GARANTİ BANKASI, ÖDEMENİZİ GARANTİLİYOR

Ülkemizde önemli bir özel banka olarak çalışmalarını devam ettiren Garanti Bankası, tüketicilerin geri ödeme güçlüğü yaşamasının önüne geçecek özel bir kredi kampanyası ile karşımızda. Son dönemlerde artan ekonomik kaygıların bilincinde olan bankanın bu kampanyasında 3 ay ertelemeli kredi kullanabilmek mümkün. İşte kredinin detayları:

Kampanya Hakkında

Bankanın kampanya kapsamında tahsis ettiği maksimum kredi tutarı 75 bin TL’dir.

-Kampanyadan hem Garanti Bankası bireysel müşterileri hem de bankanın müşterisi olmayan kişiler faydalanabilmektedir. Banka müşterisi olmayan bireyler başvurularını şubeden gerçekleştirmek ve ilgili belgeleri bankaya ibraz etmek durumundadır.

-Kampanya dahilinde bankanın sunduğu en uzun vade süresi 48 aydır. Bu anlamda 48 ay taksitle alınan bir kredi 3 az ertelemeli olarak kullanıldığı taktirde, ödemesiz dönem sona erdiğinde vade süresi 45 aydan devam edecektir.

-Bankanın bu kredilendirme için uygulamakta olduğu güncel faiz oranı %1.29’dur. Kişinin kredi notuna göre krediye uygulanan faiz oranında değişiklik yapılabilmesi mümkündür. Bilhassa kredi notu düşük olan Garanti Bankası müşterilerine bu kredi daha düşük faiz oranları ile tahsis edilebilmektedir.

-Kredi tutarı arttıkça faiz oranı düşmektedir. 25 bin TL’ye kadar olan krediler %1.44 faiz oranı, 25 bin TL-44 bin TL arasındaki krediler %1.35 ve 45 bin TL ile 75 bin TL arasındaki krediler %1.29 faiz oranı ile tahsis edilmektedir.

Facebook sayfamızı beğenin!

İlginizi Çekebilir