Garanti Bankası Evlilik Kredisi Başvurusu 2020

Türkiye’nin ekonomik şartları son dönemlerde bir hayli dalgalı seyrediyor. Günden güne artan konut fiyatları, teknolojik cihaz fiyatları ve artan vergilendirmeler neticesinde birçok kişi harcamalarını kısmak zorunda kalıyor. Bu durum evlenmek isteyen genç çiftleri de doğal olarak olumsuz etkiliyor. Hayatlarını birleştirmek isteyen gençler evlilik masraflarını karşılarına aldıklarında, işin içinden çıkamıyor ve hayallerini ertelemek durumunda kalıyorlar. İşte tam bu noktada, gençlerin evliliklerini garantileyen Garanti Bankası devreye giriyor. Bu yazımızda evlenmek isteyenlere özel olarak garanti bankası evlilik kredisi başvurusu 2019 konusunu ele alacağız ve nasıl daha fazla beklemeden evlenme şansına sahip olabileceğinizi açıklayacağız.

GARANTİ BANKASI, EVLİLİĞİNİZİ GARANTİLİYOR

Özel bankalar arasında Türkiye’nin güçlü isimlerinden birisi olan Garanti Bankası, evlenmek isteyenlere özel olarak bir kredi kampanyası duyurdu. Evlilik kredisi kampanyası adı altındaki bu kredi ile artık evlilik hayali kuran çiftler ihtiyaçları olan finansmanı çok özel geri ödeme seçenekleri ve düşük faizlerle elde edebilecekler. İşte o kredi kampanyasının detayları;

EVLİLİK KREDİSİ HAKKINDA

-Garanti Bankası’nın evlenecek çiftlere özel kredi kampanyasından yararlanabilmek için başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

-Banka kampanya kapsamında sunduğu evlilik kredisi uygulamasını, bankanın bireysel ihtiyaç kredisi ürünü ile paralel şekilde oluşturmaktadır. Bu kapsamda tahsis ücreti ve sigorta primleri benzer şekilde uygulanmaktadır.

-Garanti Bankası, evlilik kredisi kampanyası kapsamında 48 aya kadar vadelendirme yapmakta olup, dönemsel olarak bu vadeye 3 ay erteleme fırsatı da tanıyabilmekte.

-Bu kredi ürününden faydalanacak olan kişilere bireysel ihtiyaç kredilerinde geçerli olan faiz oranı uygulanacak olup, kişinin kredi notu, tercih edilen vade süresi ve kredi tutarı gibi unsurlar uygulanan faiz oranını etkilemektedir.

-Kişinin kredi notunun kredi başvurusu için yetersiz olması durumunda başvuru reddedilir. Merkez Bankası tarafından kara listeye alınmış olan kişiler başvuru yapamazlar.

BAŞVURULAR

Sizde evlilik hayallerinizi ertelememek için hemen en yakın Garanti Bankası şubesine giderek evlilik kredisi kampanyası başvurusu için gelir belgesi, ikametgah belgesi ve T.C. kimlik belgenizi ibraz edebilir, kampanyadan hemen faydalanarak dünya evine girebilirsiniz.