Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2020

Türkiye’de bankacılık sektöründe kredi kartı hususunun kilit isimlerinden birisi olan Garanti Bankası’nın kredi kartlarını bu yazımızda inceleyeceğiz. Bonus özellikli kredi kartları ile bu alanda bir öncü olan Garanti Bankası sunduğu avantajlarla ve bonus paralarla kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Eğer siz de bir kredi kartı edinmeyi düşünüyor ancak Garanti Bankası hakkında yeterli bilgiye ulaşmak istiyorsanız yazımızın devamında ele alacağımız detaylardan garanti bankası kredi kartı başvurusu 2019 yılında nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

BONUS İLE ALIŞVERİŞLERİNİZ DAİMA BONUSLU

Garanti Bankası özellikle üniversite çağındaki gençlere özel kampanyaları ile son dönemlerde adından sıkça söz ettirdi. Bankanın GarantiOne uygulaması mobil bankacılık hizmetlerinde çığır açarken diğer yandan avantajlı kredi kartları kullanıcılarının ihtiyaçlarını tam yerinde ve tam zamanında karşıladı. Bu kredi kartlarından bazıları:

BONUS KREDİ KARTLARI: Garanti Bankası’nın kendi özel kredi kartı uygulaması olan Bonus özellikli kredi kartlarında Bonus puan toplayarak alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Ayrıca taksitli alışveriş ve sonradan taksitlendirme olanakları da Bonus kartlarla size sunulur.

MILES & SMILES KREDİ KARTLARI: Garanti Bankası’ndan alacağınız Miles & Smiles özellikli kredi kartları yaptığınız her seyahatte sizi kazançlı çıkarır. Mil puan toplayarak bir sonraki uçuşunuzu bedavaya getirebileceğiniz Miles & Smiles özellikli Garanti Bankası kartları size aynı zamanda havaalanı harcamalarınızda da avantajlar sağlar.

AMERICAN EXPRESS KREDİ KARTI: Amerikan Express kredi kartları ile Dünya’nın her neresinde olursanız olun Garanti Bankası avantajlarından faydalanırsınız. Seyahat harcamalarınız, yurtdışı alışverişleriniz ve ödemeleriniz hiç bu kadar avantajlı ve kolay olmamıştı!

FLEXI KREDİ KARTI: Garanti Bankası’nın aidatsız ve standart kredi kartı olan Flexi ile taksitli alışveriş fırsatlarından ve Garanti Bankası’nın anlaşmalı olduğu kurumlarda sağlanan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

BAŞVURULAR

Eğer siz de hemen harcamalarınızı ve ödemelerinizi hızlandırmak ve kolaylaştırmak istiyorsanız o halde hemen garanti bankası kredi kartı başvurusu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz!

Hemen şimdi size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek başvurunuzu bireysel olarak gerçekleştirebilir, dilediğiniz özellikli garanti bankası kredi kartı kullanmaya başlayarak Garanti’nin avantajlı dünyasına adım atabilirsiniz.