Gelir Olmadan Kredi Almak

Sizlerin de çevrenizde illaki vardır bazı insanlar aylık olarak sabit bir geliri sahip olmadıkları halde kredi almak isterler. Bu insanlar için kredi almak zordur ancak imkansız değildir. Sizin de aylık geliriniz yoksa ve gerçekten paraya çok sıkışmış iseniz o zaman bankalar sizlerden sağlam bir kefil ve üzerinize bulunan gayrimenkulleri göstererek kredi verecektir. Ayrıca Gelir Olmadan Kredi Almak isteyenler için bazı şartlar bulunmaktadır.

Gelirsiz Kredi Almak

Sizler de üzerinize bulunan herhangi bir şey yoksa eğer bankaların sizlere kredi verme oranı çok düşüktür. Yani aylık olarak düzenli bir gelire sahip olmayan bir insana bankalar kredi vermez. Çok nadir olarak verirler. Kefiliniz var ancak üzerinize bir araç ya da ev gibi bir arazi yoksa o zaman da kredi alamazsınız. Bankalar bu konuda kendilerini tamamen güvenceye aldıktan sonra sizlere kredi vermektedir. Yani banka sizlere herhangi bir konuda bile güvenmese kredi vermeyecektir. Bazı bankalar sizlere düşük bir ihtimal ile kredi verirler. Verdikleri bu kredinin karşılığını eğer sizlerden alamazlar ise banka ile avukatlık olursunuz ve başınız büyük bir derde girer. Günümüzde bazı insanlar erkeklerin yanı sıra özellikle bayanlar her türlü alışverişlerini yapmak için kredi kartlarını kullanıyorlar. Bu hiç doğru bir durum değildir. Çünkü kredi kartları sizlerden geri alınacaktır. Yani kendi kazandığınız parayı yemek yerine neden devamlı kredi kartlarını kullanıyorsunuz?

Bize göre kendi paranızı yemeniz kredi kartlarından daha iyidir. Çünkü yediğiniz kredi kartlarının sizlere olan gideri de artacaktır. Harcadığınız paranın üzerine belirli bir faiz de konularak o paralar sizlerden geri istenecektir. Yani bu durumda sizlerin elinizde bulunan nakit parayı kullanmanız daha iyidir. Bu yüzden hapse giren veya aldığı borcu ödeyemediği için birçok insan hayatına kıymıştır. Birçok insanın bu kredi kartı borcu yüzünden hayatı kararmış ve artık hayattan olan ümidini kesmiştir. Sizler de bu kredi kartlarını düzgün bir şekilde sadece çok zor durumda kaldığınız zamanlarda kullanırsanız eğer çok rahat edersiniz. Ayrıca kart borçları da sizlere çok fazla gelmeyecektir. Bu sayede aileniz ile de sıkışmayacaksınızdır. Bir de kredi ya da kredi kartı alırken aldığınız bankanın sizlere imzalattığı sözleşmelere çok dikkat edin. Okumadan onları kesinlikle imzalamayın. Ancak bu sayede Gelir Olmadan Kredi Almak sürecine dahil olabilirsiniz.