Halk Bank Maaş Alan Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi


Halk Bankası köklü bankalardan biri olduğu gibi müşterilerine özel kredi seçenekleri sunması ile de bilinmektedir. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi farklı seçeneklere sahip kredilerden yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka Halk Bankası müşterisi olması gerekmektedir. Halk bankası maaş alan müşterilerine özel ihtiyaç kredisi ise maaş bordrosu gerekmeksizin alınabilmektedir. Halk bankasından maaş alan kişilere özel olarak ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlenmektedir. Halk Bank Bordro24 İhtiyaç Kredisi de sadece maaşını bu bankadan alan müşterilere özel olarak sunulmaktadır.

Bordro24 İhtiyaç Kredisi Nedir?

Maaşını Halk Bankası üzerinden alan kişilere özel olarak sunulan bu kredi 48 aya kadar vade yapılabilen bir kredidir. Ayrıca Halk Bankası üzerinden 50.000 TL’ye kadar bordro24 kredisi alınabilmektedir.

Örnek ödeme planına ulaşmak isteyenlerin internet üzerinden Halk Bank sayfasına giriş yapması ve burada hazırlanan örnek planı incelemesi yeterli olacaktır. 48 ay vade ile 50.000 TL ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere aylık 1.615,53 TL ödeme yapması gerekmektedir. Bu ödemenin yapılması için 262,50 TL tahsis ücreti ödenmesi gerekmektedir. Eğer tahsis ücreti ödenirse bu kredi için uygulanacak olan faiz miktarı %1.63 olacaktır. Tahsis ücretinin ödenmemesi halinde ise %1.68 faiz oranı uygulanabilmektedir.

Bordro24 İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halk bank bordro24 ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin öncelikle internet üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden başvuruda bulunması gerekir. Ayrıca banka şubelerine giderek de Halk Bank’tan maaş alan kişiler ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir.

Maaşını Halk Bank’tan alan kişilere özel olarak hazırlanan kampanyalar düzenli aralıklarla yapılmaktadır. İhtiyaç kredileri içerisinde de maaş kartı kullanan müşterilerine seçenekler sunan Halk Bankası diğer bankalardan bir adım öne geçmektedir. Ayrıca Halk bankası müşterisi olmayanlar için geliştirilen yeni uygulamalara göre internet üzerinden örnek tablolar görülebilmektedir.

Halk bank internet şubesi üzerinden aylık taksit tutarı ya da kredi tutarı yazılarak alınacak olan ihtiyaç kredisinin ödeme planı oluşturulabilecektir. Maaşını Halk bankasından alan kişiler için bankaya gitmeden sms yolu ile ihtiyaç kredisi başvurusu da yapılabilmektedir.

 

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap