Halkbank Evlilik Kredisi

Bankacılık sektörünün hayatımızdaki faydaları saymakla bitmez. Kimi zaman bazı ihtiyaçlarımız öyle ani ortaya çıkar ki bunları karşılayabilmek için kendi gelirimiz ve birikimimiz yetmediğinde bankalar imdadımıza koşar. Günümüzde sektörde çok sayıda banka bulunması ise kendimize uygun olan kredi türü, faiz oranı ve vade seçeneğini bulabilmemizde oldukça önemli. Bu anlamda, artık evlilik çağı gelen ve hayat arkadaşı ile evlilik hayali kuran ancak maddi şartların yeterli olmaması nedeni ile bu hayalini erteleyenler için de bir kredi imkanı bulunmakta. Evliliğinizi daha fazla ertelememek için siz de Halkbank evlilik kredisi kampanyası ile dünya evine girebilirsiniz!

HALKBANK’TAN EVLİLİK KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank, günümüze kadar Türkiye’de çok önemli finansal işlere imza atmış olmasının yanında, halkın ihtiyaçlarına çeşitli şekillerle ve en hızlı yollarla destek veren bir banka olmaya devam etmektedir. Bu anlamda evlenmek için zorlu şartlara katlanmakta güçlük çeken çiftlere evlilik kredisi kampanyasını sunan banka, bir kez daha sosyal anlamdaki duyarlılığını ortaya koymaktadır. Biz yazımızın devamında bankanın Halkbank evlilik kredisi kampanyası kapsamında nasıl bir kredilendirme sunduğunun detaylarını ele alacağız.

KAMPANYA HAKKINDA DETAYLAR

-Halkbank, evlilik kredisi almak isteyenlere özel olarak faiz oranı uygulaması yapıyor. Bu faiz oranı genel anlamda bireysel ihtiyaç kredisi ile paralel olarak belirlenmekte olup, kişinin kredi notunun yüksek olması, seçilen vade süresi ve alınan kredi tutarı faiz oranını etkiliyor.

-Bankanın evlilik kredisi kampanyası nezdinde uygulamakta olduğu vade süresi 48 aydır ve 3 ay ertelemeli* olarak alabilme imkanı da bulunmaktadır. (*dönemsel değişkenlik gösterebilir)

-Kampanyaya başvuracak olan kişinin başvuru tarihi ile 18 yaşını doldurmuş olması genel şarttır ve krediyi alacak olan kişinin talep edilen krediye dair borcu geri ödemeye yeterli bir gelirinin olması şarttır.

-Kredi notu alacağı kredi için yetersiz olanlar ve Merkez Bankası’nın kara listeye aldığı kişiler bu krediden faydalanamazlar.

KREDİYE BAŞVURULAR

Halkbank’ın evlilik kredisinden faydalanmak için hemen şimdi size en yakın Halkbank şubesine gidebilirsiniz. Ya da Halkbank evlilik kredisi başvurusu için gelir belgenizi, ikametgah belgenizi ve T.C. kimlik belgenizi ibraz edebilirsiniz.