ING Bank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi


ING Bank tarafından verilen ihtiyaç kredisi, insanların acil nakit ihtiyacını etkin olarak karşılamaktadır. Son zamanlarda aslında ING Bank 10 Bin TL ihtiyaç kredisi cazip koşulları ile çok fazla ilgi çekmektedir. 10.000 TL olan bu kredi için müşteriler 48 aya varan vade seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilirler. Tercih edilecek vadeye bağlı olarak ödenmesi gereken taksit miktarı değişecektir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Şartları

Bu kredinin koşulları arasında en fazla merak edilen hususlardan bir tanesi faiz oranıdır. Bu kredi için faiz oranları kişilerin kredi notlarına göre değişiklik gösterir. Kredi notu yükseldikçe faiz oranları azalmaktadır. Faiz oranları şu şekildedir:

  • Kredi notu 1850 ve üzerinde olan kullanıcılar %1,69
  • Kredi notu 1800 ile 1849 arasında olan kullanıcılar %1,89
  • Kredi notu 1750 ile 1799 arasında olan kullanıcılar %1,94
  • Kredi notu 1700 ile 1749 arasında olan kullanıcılar %1,94
  • Kredi notu 1600 ile 1699 arasında olan kullanıcılar %1,99 faiz oranından yararlanırlar.

ING Bank İhtiyaç Kredisi ve Kredi Notunun Önemi Hakkında

Genel olarak ING Bank 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için uygulanacak faiz oranları yukarıda yer alıyor. Buradan da anlaşılacağı üzere kredi notu yüksek olanlar daha düşük maliyetli krediler kullanıyor. Söz konusu durum maddi olarak kişilere büyük avantajlar sağlıyor.

Kredi notu, bilindiği gibi kişilerin bankacılık işlemleri dikkate alınarak oluşturulan bir nottur. Bu notu yükseltmek isteyen kullanıcılar farklı yolları kullanabilir. Bunun dışında yukarıdaki liste kontrol edildiğinde kredi notu 1600 olan kullanıcılar dahi kredi kullanma fırsatını yakalamaktadır.

Krediden tasnif ücreti de alınmaktadır ve bunun oranı %0,5’tir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi ve Vadeye Göre Taksit Miktarları

Günümüzde ING Bank 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan kişiler vade olarak 12 ayı tercih etmeleri durumunda aylık 947 TL ödemeleri gerekiyor. Vade 36 ay olduğunda ise aylık ödenmesi gereken miktar 394 TL’ye kadar düşüyor. 48 aylık vadede ise aylık 328 TL ödenmelidir.

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bu hususa dikkat etmesi ve ödeme planlarını büyük bir özenle belirlemeleri gerekir. Burada yapılacak bir yanlışlık ileride ciddi sıkıntılar yaşanmasına neden olacaktır.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap