ING Bank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

ING Bank tarafından verilen ihtiyaç kredisi, insanların acil nakit ihtiyacını etkin olarak karşılamaktadır. Son zamanlarda aslında ING Bank 10 Bin TL ihtiyaç kredisi cazip koşulları ile çok fazla ilgi çekmektedir. 10.000 TL olan bu kredi için müşteriler 48 aya varan vade seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilirler. Tercih edilecek vadeye bağlı olarak ödenmesi gereken taksit miktarı değişecektir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Şartları

Bu kredinin koşulları arasında en fazla merak edilen hususlardan bir tanesi faiz oranıdır. Bu kredi için faiz oranları kişilerin kredi notlarına göre değişiklik gösterir. Kredi notu yükseldikçe faiz oranları azalmaktadır. Faiz oranları şu şekildedir:

  • Kredi notu 1850 ve üzerinde olan kullanıcılar %0,99
  • Kredi notu 1800 ile 1849 arasında olan kullanıcılar %0,99
  • Kredi notu 1750 ile 1799 arasında olan kullanıcılar %0,99
  • Kredi notu 1700 ile 1749 arasında olan kullanıcılar %0,99
  • Kredi notu 1600 ile 1699 arasında olan kullanıcılar %0,99 faiz oranından yararlanırlar.

 

ING Bank İhtiyaç Kredisi ve Kredi Notunun Önemi Hakkında

Genel olarak ING Bank 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için uygulanacak faiz oranları yukarıda yer alıyor. Buradan da anlaşılacağı üzere kredi notu yüksek olanlar daha düşük maliyetli krediler kullanıyor. Söz konusu durum maddi olarak kişilere büyük avantajlar sağlıyor.

Kredi notu, bilindiği gibi kişilerin bankacılık işlemleri dikkate alınarak oluşturulan bir nottur. Bu notu yükseltmek isteyen kullanıcılar farklı yolları kullanabilir. Bunun dışında yukarıdaki liste kontrol edildiğinde kredi notu 1600 olan kullanıcılar dahi kredi kullanma fırsatını yakalamaktadır.

Krediden tasnif ücreti de alınmaktadır ve bunun oranı %0,5’tir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi ve Vadeye Göre Taksit Miktarları

Günümüzde ING Bank 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan kişiler vade olarak 12 ayı tercih etmeleri durumunda aylık 947 TL ödemeleri gerekiyor. Vade 36 ay olduğunda ise aylık ödenmesi gereken miktar 394 TL’ye kadar düşüyor. 48 aylık vadede ise aylık 328 TL ödenmelidir.

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bu hususa dikkat etmesi ve ödeme planlarını büyük bir özenle belirlemeleri gerekir. Burada yapılacak bir yanlışlık ileride ciddi sıkıntılar yaşanmasına neden olacaktır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi ve Başvuruları Alınıyor

Genel olarak ING Bank 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için uygulanacak faiz oranları yukarıda yer alıyor. Buradan da anlaşılacağı üzere kredi notu yüksek olanlar daha düşük maliyetli krediler kullanıyor. Söz konusu durum maddi olarak kişilere büyük avantajlar sağlıyor. Kredi notu, bilindiği gibi kişilerin bankacılık işlemleri dikkate alınarak oluşturulan bir nottur. Bu notu yükseltmek isteyen kullanıcılar farklı yolları kullanabilir. Bunun dışında yukarıdaki liste kontrol edildiğinde kredi notu 1600 olan kullanıcılar dahi kredi kullanma fırsatını yakalamaktadır. Krediden tasnif ücreti de alınmaktadır ve bunun oranı %1’tir.

ING Bank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Günümüzde ING Bank 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan kişiler vade olarak 12 ayı tercih etmeleri durumunda aylık 947 TL ödemeleri gerekiyor. Vade 36 ay olduğunda ise aylık ödenmesi gereken miktar 394 TL’ye kadar düşüyor. 48 aylık vadede ise aylık 328 TL ödenmelidir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bu hususa dikkat etmesi ve ödeme planlarını büyük bir özenle belirlemeleri gerekir. Burada yapılacak bir yanlışlık ileride ciddi sıkıntılar yaşanmasına neden olacaktır.

ING Bank İhtiyaç Kredileri

 

ING Bank tarafından müşterilerine ihtiyaç kredileri verilmektedir. Verilen bu krediler; eğitim, sağlık, özel hayat ve benzeri alanlarda kullanılması için sunulmaktadır. ING Bank ihtiyaç kredisi ile anında nakit ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanır. Bu kredilerin vadesi 3 ve 36 ay arasında değişmektedir. ING Bank ihtiyaç kredilerinde alınan dosya masrafı, çekilecek olan kredi tutarına göre belirlenmektedir. ING Bank müşterileri; internet bankacılığı, mobil bankacılık ve şubeleri kullanarak ihtiyaç kredilerine başvuru yapabilmektedir. ING Bank müşterisi olmayanlar ise başvurularını ilettikten sonra onay alırlar ise gerekli belgeleri hazırlayarak ING ihtiyaç kredilerini alabilmektedir.

ING Bank Kredi Kartı Özellikleri

 

ING Bank tarafından kullanıma sunulan kredi kartları ile birçok farklı ekonomik işlem için kullanım yapılabilir. Kredi kartları ile taksitli bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Bununla birlikte ihtiyaç duyulduğu takdirde nakit avans çekme imkanı da bulunmaktadır. Aynı zamanda çekilen nakit avans, taksitlendirilebilir. Taksitli avans tutarı, en fazla kartın üst limitine kadar verilebilmektedir. Yapılan harcamalardan sonra taksit erteleme ve taksit ekleme gibi işlemler de yapılabilmektedir. ING Bank kredi kartları ile taksitli EFT/Havale de yapılır.