İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Tüketim hayatının bir parçası olarak hayatımızın büyük bir kısmı harcamalarla geçiyor. Bu harcamaları çoğu zaman kendi gelirimizle karşılıyor olsak da kimi zaman bu imkanlar yeterli olmaz ve bankalardan kredi alırız. Kredi kullandığımızda ise ortaya çıkan borcu taksitlerle ödemeye başlarız. Krediyi kullanma sebebimiz zaten dönemsel bir maddi kaynak yetersizliği iken bir de kredi kullanımı sonrası hemen taksit ödemek çoğu zaman sıkışıklığı arttırabiliyor. İşte bu duruma karşı bazı bankalar ödemelerinde esnek seçenekler sunuyorlar; bu bankalardan birisi de Türkiye İş Bankası. Bu yazımızda sizler için İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu konusunda nasıl yapılır ele alacağız ve kredinin detaylarını aktaracağız.

ŞİMDİ AL, SONRA ÖDE

İş Bankası, vatandaşın halinden anlayan kredi kampanyası ile yine adından söz ettiriyor. Banka, tüketicilere kredi imkanını hemen sunarken, geri ödeme konusunda 3 aylık bir nefes alma süresi tanıyor. Böylelikle krediyi kullanan kişi hemen bir borç ödeme sürecine girmek yerine, 3 ay boyunca kendi maddi imkanlarını toparlıyor. Zaten İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu konusunda hizmet alan bir tüketici aynı hizmeti 2019 yılı için de alabilecektir.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

-Banka kampanya kapsamında 48 aya kadar vadelendirme yapmaktadır.

-48 aylık vade ile 3 ay erteleme özelliğinin kullanılması durumunda, 3 aylık periyot sonunda kredi ödemeleri 45 aylık vade ile devam eder.

-İlk taksit ödemesinde 3 aya ait birikmiş borcun bir kısmı tahsil edilir ve kalanı diğer aylara yayılır.

-Bankanın genel olarak bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.29’dan başlamaktadır.

-Kampanyadan hem bankanın bireysel müşterileri hem de müşteri olmayanlar yararlanabilmektedir.

-Kampanya dahilinde ayrıca 3 ayda bir ödeme özelliğinden de faydalanılarak ödemenin uzun periyotlara bölünebilmesi mümkün olabiliyor.

BAŞVURULAR

Eğer sizin de acil nakdi ihtiyacınız varsa ve hemen ödeme yapabilecek durumunuz yoksa İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu 2019 yaparak kolaylıkla ihtiyacınızı giderebilir, kredinizi şimdi alıp borcunu sonra ödeyebilirsiniz.

Başvurularınızı hemen şimdi size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek; gelir belgesi, ikametgah belgesi ve T.C. kimlik belgesi ibraz etmek suretiyle gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bankanın resmi web sitesi üzerinden de online olarak başvuru yapabilirsiniz.