ihtiyaç Kredisi | En uygun krediler – 10.000 TL ihtiyaç kredisi

İş Bankası Emekli Kredisi Başvurusu

Hayatının uzun bir sürecini belirli bir işte emek vererek ve bu işten elde ettiği gelirle yaşayarak geçiren kişiler, belirli sürenin sona ermesi ile birlikte emekli olurlar. Artık çalışmasa dahi emekli maaşı alacak olan kişinin, yaşam tarzı ve düzeni bu süreçte büyük ölçüde değişir ancak değişmeyen şey kişinin maddi ihtiyaçlarıdır. Bu anlamda ülkemizde bankalar emekli vatandaşlara özel olarak finansman destekleri sunmaktalar. Biz yazımızda İş Bankası Emekli Kredisi Başvurusu yılında nasıl yapılır ele alacağız ve kredinin detaylarını inceleyeceğiz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI EMEKLİNİN YANINDA

Ülkemizin en köklü bankası olan Türkiye İş Bankası, emeklilere özel kredi paketi ile, emekli vatandaşlarımızın finansal ihtiyaçlarına anında destek sağlıyor ve bu süreçte en uygun faiz oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini sunuyor. İşte emeklilere özel kredinin detayları:

Kampanya Detayları

-Türkiye İş Bankası’nın sözünü ettiğimiz emekli kredisi kampanyası için bankanın maaş müşterisi olmanız gerekmektedir. Emekli maaşınızı e-Devlet üzerinden veya bankanın şubelerine giderek Türkiye İş Bankası’na taşıyabilirsiniz. Banka bu işleminizi belirli bir süre taahhüt ile gerçekleştirirken aynı zamanda size bir promosyon ödemesi yapar.

-Bankanın emeklilere özel bireysel ihtiyaç kredisinde uygulanmakta olan faiz oranı %1.50’dir.

-Kampanya kapsamında maksimum 48 aya kadar vadelendirme yapılabilmektedir.

-Emekli kredisi için başvuru yapacak olan kişilerin banka tarafından talep edilen evrakları ve belgeleri de banka şubesine ibraz etmesi gerekir.

Kredi Hesaplama

Kampanya kapsamında İş Bankası Emekli Kredisi Başvurusu yapan bir emeklinin 10 bin TL tutarında 48  ay vadeli kredi alması durumunda uygulanan %1.50 faiz oranı neticesinde bankaya aylık olarak ödemesi gereken taksit tutarı 312.89 TL olarak gerçekleşecektir.

BAŞVURULAR

Şimdi siz de en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek, emekli maaşınızı bankaya taşıyarak 48 ay kalma sözü vererek, bankanın emekliye özel kredi kampanyasından, maaş taşıma promosyonundan ve diğer tüm avantajlı İş Bankası kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Bankaya; emekli tanıtım kartınızı, emekli maaşı yatırılan hesap cüzdanınızı, T.C. kimlik belgenizi, gelir belgenizi ve başvuru formunuzu ibraz ederek başvurunuzu gerçekleştirirsiniz. Dilerseniz detaylı bilgileri www.isbank.com.tr adresinden rahatlıkla alabilirsiniz.

Facebook sayfamızı beğenin!

İlginizi Çekebilir