Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Düşük faizli kredilerle sık sık gündeme gelen Vakıfbank, müşteri hizmetleri konusunda da kapsamlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasına ulaşarak çok sayıda bankacılık hizmetini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 444’lü Vakıfbank müşteri hizmetlerini aramak isteyen tüketiciler günün her saatinde işlemlerini yapabilmektedir. Ayrıca telefon bankacılığına hızlı bir şekilde bağlanabildiğiniz için alacağınız hizmetlerde herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

444’lü Müşteri Hizmetleri Numarası

444 0 724 numaralı telefon hattı üzerinden Vakıfbank müşteri hizmetleri ulaşımı sağlayabilirsiniz. Bu hat sayesinde engelli müşterilere özel olarak hazırlanan sesli yanıt sistemi de bulunmaktadır. Ek olarak 444’lü numaranın yanı sıra 0850 222 0 724 numarasını arayarak da hizmet alabilirsiniz. Bu numaralardan yapabileceğiniz işlemler;

  • EFT
  • Havale
  • Kredi kartı başvurusu
  • Kayıp ve çalıntı bildirimi
  • Kredi başvurusu şeklinde sıralanmaktadır.

Bankanın resmi web sitesi olan www.vakifbank.com.tr adresine giriş yaparak da aynı işlemleri kısa sürede yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bankanın müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler ilk olarak 0850 222 0 724’ü aramalıdır. Bant kaydının hemen ardından 2’ye ve daha sonra 0’a basarak temsilciye ulaşabilirsiniz. Eğer ödeme, yatırım ve para transferi gibi konularda hizmet almak istiyorsanız aynı numarayı arayarak 3 ve 0’ı tuşlamanız yeterlidir.

Şifre işlemleri için müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler sırasıyla 4-2-1-2 tuşlaması yapmalıdır. Bu sıralama, şifre değiştirmek için de kullanılmaktadır. Son olarak farklı bankacılık konularıyla ilgili hızlı destek almak için 4-2-7 tuşlaması yapılabilir.