fbpx

Yapı Kredi’den Esnek Geri Ödeme Modelli İhtiyaç Kredisi


www.ihtiyackredisi.org olarak Yapı Kredi Bankasının yeni ihtiyaç kredisi Esnek Geri Ödeme Modeli’ni sizler için inceledik. İşte Detaylar;

 

İster otomobil kredisi, ister kişisel ihtiyaçlarınıza kadar tüm bireysel kredilerde esnek geri ödeme modellerinden birini seçerek ödeme yapabilirsiniz. Nedir bu ödeme seçenekleri;

Değişken Taksit Tutarlı Ödeme : Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını kendiniz belirleyebildiğiniz bir sistem. Kendi belirlediğiniz tutarları girdiğiniz taksitler dışındaki taksitlere kalan anapara eşit şekilde dağıtılır ve size özel geri ödeme planınız oluşturulur.

Ek Ödemeli Yöntem : Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, kendi belirleyeceğiz sıklık ve ilk ek ödeme ayından itibaren, sabit bir tutarda artırarak geri ödeme planınızı kendi bütçenize uygun bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Kademeli Artan Yöntem: Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, seçeceğiniz bir taksit ayından itibaren, yine kendi belirleyeceğiniz sıklık ve oranda kademeli olarak artırarak kendi bütçenize uygun bir geri ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Kademeli Azalan Yöntem: Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, seçeceğiniz bir taksit ayından itibaren, yine kendi belirleyeceğiniz sıklık ve oranda kademeli olarak azaltarak kendi bütçenize uygun bir geri ödeme planı oluşturabilirsiniz.

3 Ayda Bir Ödemeli Yöntem: Kredinizi, 3 ayda bir eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap