fbpx - GH -

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar


Bilindiği üzere her bankanın sunduğu kredi kartlarından belirli bir miktarda aidat alınmaktadır. Bu yüzden aidatsız kredi kartı konusunda araştırma yapan tüketiciler pek çok banka ile karşılaşabilmektedir. Ayrıca kredi kartı aidatı ne kadar konusunda da araştırmalarını sürdüren tüketiciler için yazımızın devamında kapsamlı bilgiler sunuyor olacağız.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Aidatsız kredi kartlarından yararlanmak isteyen tüketiciler başta Akbank olmak üzere İş Bankası, Garanti Bankası, İNG Bank, HSBC, Odeabank, Yapı Kredi ve Finansbank’a başvurabilmektedir. Bu bankalar özel olarak hizmete sundukları kredi kartlarından herhangi bir aidat talebinde bulunmadan tüketicilere hizmet sunmayı sürdürmektedir.

QNB Finansbank Fix Card

Finansbank’ın sunmuş olduğu bu kartı kullanan tüketiciler herhangi bir aidat ödememektedir. Fix Card başvurusu yaparak rahatlıkla hizmet alınabilir ve farklı kampanyalardan da yararlanılabilir.

Odeabank Bank’O Card

Senelik kart ücreti olmayan Bank’o kart, Odeabank’ın sunduğu bir kredi kartıdır. Ayrıca bu kart ile tüm bankacılık işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Öte yandan taksitli avans kullanımı ve taksit erteleme gibi farklı seçenekler de sunulmaktadır.

HSBC Concept Kart

Yıllık kart aidatı almayan ve bu yüzden aidatsız kredi kartı arasında yerini alan Concept kart ile beraber yurt içi ve yurtdışı harcamalarınızı yönetebilirsiniz. Taksit erteleme, puan kazanma ve ek taksit gibi seçenekler de HSBC tarafından sunulmaktadır.

Yapı Kredi World Eko Kart

Yapı Kredi de aidatsız kredi kartlarıyla ilgili hizmet veren bankalar arasındadır. Taksit imkanlarının yanı sıra nakit avans kullanımı ve puan kazandırma gibi hizmetler de banka tarafından sunulmaktadır.

İNG Bank Pegasus Plus Kart

Yıllık kart aidatı olmayan kartlar arasında İNG’nin sunduğu Pegasus Plus kart da bulunmaktadır. Bir hava yolu şirketi olan Pegasus ile yapacağınız seyahatlerde %2 uçuş puanı kazandıran bu kart başvurusunu yaparak anında kart sahibi olabilirsiniz.

Garanti Bonus Flexi Kart

Garanti bankası da aidatsız kredi kartı veren bankalardandır. Müşteri kitlesi her geçen gün artan bu bankanın alışverişlerde bonus sunan kartı Flexi, yıllık aidat almamaktadır. Taksitli alışveriş ve taksit ertelemeli alışverişlerin yapıldığı bu kart için Garanti bankasının web sitesinden başvuru yapmanız yeterlidir.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

İş Bankası, ciddi bir müşteri kitlesine sahip olmakla beraber aidatı olmayan kredi kartı konusunda da yeteri kadar tüketicilere destek vermektedir. Maxi puan biriktirerek kullanıcılarına kazandırmaya devam eden masrafsız kartlardan yararlanmak için banka şubelerine gitmeniz yeterlidir.

Akbank Axess Free Kart

Otomatik ödeme talimatı kullanılabilen ve taksit erteleme özelliği olan Axess Free Kart da günümüzdeki aidatı olmayan kredi kartları arasındadır.

ETİKERLER
BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap