Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

2019 yılı için anında kredi veren bankalar konusu her tüketici tarafından önem arz etmiş ve başvuru süreçleri araştırılmıştır. Bununla beraber gelir belgesiz kredi veren bankaların da aynı şekilde önem kazandığı bilinmektedir. Gelir belgesi olmayan tüketicilerin bu bankalara başvurarak hizmet alabilmesi için sizlere oldukça kapsamlı bir yazı hazırladık. O halde acil nakit ihtiyaçlarınız için aşağıdaki bilgilerden yararlanarak gelir belgesi olmadan kredi çekebilirsiniz.

İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi

Kefilsiz ve gelir belgesiz kredilerde oldukça uygun hizmetler sunan İNG Bank, 5000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Yüzde 2,79’luk faiz oranıyla 36 ay vadeye kadar gelir belgesi olmadan kredi kullanmak için İNG şubesine başvurabilirsiniz. Ayrıca İNG ATM’leri üzerinden de krediye başvurma şansınız bulunmaktadır.

Odeabank Nakit Hazır Kredisi

10 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi sunan Odeabank’ta, kredinin faiz oranı yüzde 2,75 olarak belirlenmiştir. 10 bin TL üzerinde ise 53 TL’lik kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Bankanın web sitesinden online başvuru yapabilir ve kredinize aynı gün içinde sahip olabilirsiniz.

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finansbank’ın en çok kullanılan uygulaması olan enpara.com üzerinden de bu krediden yararlanabilirsiniz. Vadelere göre faiz oranı belirleyen bu uygulamada, 1 ve 12 ay arası için %2,53 faiz oranı uygulanmaktadır. 13 ile 24 ay arası vadede %2,51, 24 ve daha uzun vadelerde ise %2,49 faiz oranı vardır. Üstelik bu krediyi 50 bin TL’ye kadar alabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi

30 bin TL’ye kadar gelir belgesi olmadan kredi alabileceğiniz İş Bankası’nda, sigortalı hizmetler için %2,60’lık faiz oranı bulunmaktadır. Sigortasız olarak ise %2,70’lik faiz oranlarından kredi alınabilmektedir. Üstelik bu kredi için bankanın şubesine gitmeden web üzerinden de başvuru yapılabilir.

Aktifbank Anında Kredi

Kredi notuna bakmadan 30 bin TL’ye kadar hizmet sunan Aktifbank, 36 ay vadede gelir belgesiz kredi vermektedir. Kredinin onaylanmasının ardından PTT şubelerine giderek anında kredinizi alabilirsiniz.

TEB Belgesiz Kredi

30 bin TL’ye kadar %2,40 faiz oranıyla belgesiz kredi alabileceğiniz Türkiye Ekonomi Bankası’ndan aynı zamanda kefilsiz kredi alabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapabilir ve anlık olarak tarafınıza yapılacak geri dönüşle beraber kredinizi kullanabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredilerde tüketicilerin kredi notunun önemi büyüktür. Bu nedenle geçmiş dönemdeki finansal işlemleriniz kontrol edilerek hizmet sağlanmaktadır. Bu süreçte kredi notu düşük olan tüketiciler için ipotek veya kefil şartı aranabilir. Yine de bankalarla ön görüşmeler yaparak süreç hakkında çok daha ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.