Halkbank Maaş Müşterilerine Anında Kredi

Maaşını Halkbank’tan alanlar her zaman avantajlı kampanyalardan yararlanabilmektedir. Bu kapsamda Halkbank maaş müşterisi kredi hesaplama konusunda araştırma yapan tüketiciler ayrıca düşük faizli ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Üstelik bu kredinin tutar ve ödeme koşulları yine maaş müşterilerine özel olarak hazırlanır. 100 bin TL’ye kadar 60 ay vadeli alabileceğiniz bu kredinin genel özellikleri yazımızın devamında paylaşılmıştır.

Halkbank Maaş Müşterilerine Kredi

Yüzde 1,49 faiz oranıyla 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabileceğiniz Halk Bankasında tahsis ücreti de bu faiz oranına dahildir. Alternatif olarak aylık yüzde 1,54 faiz oranıyla tahsis ücreti olmadan da kredi talep edebilirsiniz.

Günümüzde Halkbank maaş müşterisi kredi hesaplama yapmadan önce kredi ödemelerinizi de farklı şekillerde yapabileceğinizi unutmayın. Bu kapsamda artan taksitli ödemelerin yanı sıra aylık eşit taksitli, azalan taksitli, serbest ödemeli veya 3 ayda bir eşit taksitli seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Görüldüğü üzere maaş müşterilerine oldukça geniş imkan sunan bankanın örnek ödeme tablosu da merak edilmektedir. Yazımızın devamında 60 ay vadeli krediler için ödenecek tutarlar verilmiştir.

Halkbank Maaş Müşterisi Kredi Ödeme Tablosu

Bordro24 adı verilen maaş müşterisi kredisinde ilk olarak 25 bin TL’lik kredi almak isteyenler 60 ay vadede 131 TL tahsis ücreti ödemektedir. Aylık taksit tutarı bu kapsamda 682 TL olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 24’tür. Tahsis ücreti ödemeden yüzde 1,54 faiz oranıyla aylık 692 TL taksit ile bu krediye başvurabilirsiniz.

50 bin TL’lik 60 ay vadeli kredide yüzde 1,49 faiz oranıyla 262 TL’lik tahsis ücreti ödenmektedir. Aylık ödeyeceğiniz miktar ise 1,365 TL olacaktır. Tahsis ücreti ödemek istemeyenler ise yüzde 1,54 faiz oranıyla aylık 1,385 TL ödeme yapmaktadır. Bu durumda yıllık toplam maliyet oranı yüzde 24,57 olacaktır.

Halkbank Maaş Müşterisi Kredi Başvurusu

SMS ya da banka şubelerinden yapabileceğiniz kredi başvurusuyla beraber şubelere giderek Halkbank maaş müşterisi kredi hesaplama konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak isteyenler sırayla ve aralarında birer boşluk bırarak, “B24, TC Numarası, Gelir Bilgisi ve talep edilen tutarı 3452’ye gönderebilir. Bu başvurunun ardından hızlı bir şekilde tarafınıza olumlu veya olumsuz dönüşler yapılacaktır.