QNB Finansbank Mevduat Faiz Oranları 2020

Ülkemizdeki banka müşterilerinin genel profiline bakılacak olursa, bankalardan istenen taleplerin aslında pek de zor olmadığı görülmektedir. Özellikle banka müşterilerinin teknolojiye düşkün olmaları ve ileri hizmetlerden yararlanma isteklerinden dolayı, bankalar gelişmiş teknolojinin en ileri yöntemlerini yine kendi sistemlerine entegre etmeye çalışırlar.

Zaten Türk bankacılık sisteminin bu derece ileri ve gelişmiş olması da, aslında her bankanın kendisini geliştirmeye zorunlu hissetmesi ihtiyacını da ortaya çıkartmıştır. Bakıldığı zaman son yıllarda piyasaya giren ve aslında çatısı altında oluşturduğu şubesiz bankacılık sistemi ile de çok önemli bir portföye sahip olan QNB Finansbank, aynı zamanda oluşturduğu yatırım araçları sayesinde de müşterilere çok geniş bir yatırım alanı sunmaktadır. Özellikle müşterilerin birikimlerini yatırımlara ve risksiz kazançlara dönüştürmek istediği mevduat hesaplarında da, genel olarak yüksek faizler ve avantajlı kampanyalar uygulanmaktadır. QNB Finansbank içerisinde açılacak mevduat hesabına ise literatürde E- Vadeli hesap adı verilmektedir.

QNB Finansbank Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019

QNB Finansbank, müşterilerinin en avantajlı ve risksiz şekilde para kazanmaları için genellikle %18 ve üzerinde faiz oranı uygulamaktadır. Bakıldığı zaman piyasadaki en iyi koşullardan bir tanesine sahip olan QNB Finansbank sisteminde, müşterilerin kredi notlarının yüksek olması ve mevduata yatırılan paranın yüksek değere sahip olması da; yine QNB Finansbank müşterilerinin daha çok kazanmasında etkili olacak unsurların başında gelmektedir.

QNB Finansbank Mevduat Faiz Oranı Hesaplama 2019

QNB Finansbank müşterilerine mevduat faiz oranlarını %18 olarak belirlemiştir. Bakıldığı zaman mevduat faiz hesaplamalarında ise QNB Finansbank internet şubesi ve QNB Finansbank mobil uygulama üzerinde yazan değerlerden faydalanmak mümkündür. 250 bin TL ve 32 günlük vadeli mevduat hesaplarının QNB Finansbank sisteminde açılmasından sonra ise QNB Finansbank müşterilerinin aylık gelirleri 3 bin 353 TL olacaktır. Bakıldığı zaman bu kazancın artması, vade sayısının da yükselmesine ve müşterilerle QNB Finansbank arasında imzalanan sözleşmelere de bağlıdır.

QNB Finansbank Vadeli Hesap Faiz Oranları

Güncel faizler ve ekonomik göstergelere göre belirlenecek faiz oranları, QNB Finansbank vadeli mevduat hesaplarında %18,50 olarak kullanılmaktadır. Özellikle E- vadeli hesaplarda daha yüksek bir kazanç imkanı sunan QNB Finansbank, ayrıca Enpara sistemine de geçiş için gerekli prosedürleri kolaylaştırmıştır. Sadece TL olarak değil, QNB Finansbank müşterilerinin yapabilecekleri Dolar ve Euro gibi farklı majör paritelerle de mevduat hesapları açılabilecektir.

QNB Finansbank Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

QNB Finansbank müşterilerinin genel olarak şubeye giderek kendileri adına bir mevduat hesabı açtırma avantajları vardır. Aynı zamanda QNB Finansbank müşterilerinin bankaya gidecek kadar zamanları yok ise QNB Finansbank müşteri hizmetleri departmanı da aynı hizmeti sunmuş olacaktır. QNB Finansbank internet şubesi ve mobil uygulamalar da, yine mevduat hesabı açmanın etkili ve hızlı yollarındandır.